FROM THE BLOG

Курси-школа для вагітних Чернівці

Вітаю! Ви вагітна або плануєте вагітність? Запрошую вас на заняття для вагітних за програмою підготовки до родів та батьківства.

2812154.jpg9.jpg7.jpg7Я, Вікторія Шудель, засновник та керівник «Академії батьківства» , проводжу  заняття для вагітних в Чернівцях. Мої авторські програми базуються на основі навчання, яке я пройшла в Київі, Тернополі, Москві, Санкт-Петербурзі та ін. Разом зі мною заняття проводять досвідчені акушерки та інструктори.

За статистикою, ускладнення під час пологів на 56% менше у тих жінок, які відвідували заняття підготовки до родів Чернівці

Телефон для запису +38 (050) 505-66-66.

Прайс    Розклад

А Р. Мак-Дональд у своїх дослідженнях довів, що тривога вагітних являється головним фактором, що відрізняє жінок з загрозою. Жінки, у яких рівень тривоги був мінімальним мали нормальний перебіг вагітності.

Незважаючи на турботу близьких і оточуючих, вагітні часто відчувають неусвідомлену тривогу і занепокоєння. Це пов’язано з незвичайним станом майбутніх мам, перепадами гормонального фону, побоюванням за благополучний результат вагітності, хвилюванням за здоров’я малюка.

Нові відчуття і емоції потребують нових реакцій, такоже потрібні розуміння і підтримки знаючих фахівців, а постійно виникаючі питання про зміни в своєму стані  пртребують швидкого реагування і компетентного відповіді.

Спеціально для тих, хто з радістю і надією очікує появи маленького чуда в сім’ї, намагається всіма силами захистити дитину і себе від неприємних випадковостей і створені наші курси для майбутніх мам, де жінки готуються до пологів і материнства. Ми допоможемо не тільки в цьому, а й у придбанні спокою і впевненості в майбутньому.

Дехто  вважає курси для вагітних марною тратою часу, так як будь-яку інформацію легко отримати від лікаря або відшукати в інтернеті. Але повірте, є такі нюанси, які можна знайти тільки на таких заняттях. І сама інформація структурована, відокремлені як то кажуть зерна від плевел.

Навчальна програма
в Академії батьківства Вікторії Шудель.

Тривалість занять 1-9 місяців

Кількість занять: 4-8 разів на місяць.

Тривалість заняття 2-3 години

План для курсу з 12 занять

1 заняття

Тема: Сім’я, культурні традиції сімейності і батьківства.
Огляд програми «Вікторія» — комплексна підготовка до пологів і батьківства. Принципи та методики програми: розкриття творчого потенціалу сім’ї, навчання поведінці в родах, навчання методам полегшення больових відчуттів, навчання методам самодопомоги і оздоровлення. Тренінги спілкування. Ведення щоденника вагітних. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

2 заняття

Тема: Емоційні проблеми, труднощі під час вагітності.
Тренінг усвідомлення свого емоційного життя, аналіз сімейних стереотипів спілкування, відносини до майбутньої дитини. Аналіз спадкових факторів народження дітей. Вправа «Моя сім’я». Позитивне планування майбутнього своєї сім’ї. Вправи «спілкування з дитиною», «якими я представляю свої пологи»? Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

3 заняття

Тема: «Материнська лінія»
Дихальні вправи — освоєння родового, верхнього, нижнього, повного дихання. Вправа «споглядання дихального процесу».
Перегляд навчального фільму з техніками родового дихання. Етика і естетика для вагітних. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

4 заняття

Тема: Взаємини з чоловіком.

Позитивне планування відносин в сім’ї. Готовність тата до участі в процесі народження дитини.
Техніки «підтримок» в процесі пологів. Спільне дихання, озвучене дихання.
Тренінг дотиків. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

5 заняття

Тема: Вивчення свого тіла, больові точки, больові зони.
Використання дихання при взаємодії з болем. Вправи на розтяжку тазостегнових суглобів. Точковий масаж. Освоєння прийомів шиацу. Тренінг спільного дихання. Тренінг позитивного спілкування. Харчування вагітних. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

6 заняття

Тема: Процес пологів.
Етапи, особливості, фізіологія, психологія пологів, тренінг родового поведінки. Взаємодія з дитиною, відкриття «дороги життя» через своє тіло. Вправа «план пологів». Пологи — день народження моєї дитини: підготовка до свята дня народження. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

7 заняття

Тема: Аналіз сумнівів, тривог, страхів.
Арт-терапевтичний тренінг по роботі зі страхами. «А раптом?», «А якщо?», «А що якщо?» — Складання списків. Відповіді на питання. Опрацювання питань: «я можу …», «я хочу …», «я вірю». Тренінг взаємодії з болем.  Тренінг спілкування. Обговорення правил ведення щоденника «виношування». Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

8 заняття

Тема: Освоєння родового голосу.
Зниження болю за допомогою «голосенія», постановка голосу. З’єднання дихальних і голосових вправ. Голосотерапія. Вправа «спілкування з дитиною, дарування йому подарунків». Навчання «родової пісні».
Вправа «ласкаві слова». Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

9 заняття

Тема: Освоєння навичок сповивання, гойдання, спілкування з немовлям.
Навчання співу колискових, постановка «колискового голосу». Сімейні свята, пісні, жарти, розвиваючі ігри для немовляти. Навчання батьків масажу немовляти. Харчування годуючої матері.
Психологія взаємин у сім’ї в післяпологовий період. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

10 заняття

Тема: Тренінг планування пологів.
Усвідомлення своїх можливостей, аналіз готовності. Договір про всепрощення в період вагітності і пологів.
Підготовка будинку до дня народження дитини. Смислові подарунки батьків один одному.

11 заняття

Тема: Сімейний клуб.
Спілкування з народили парами. Обмін досвідом.  Обговорення помилок, промахів, недоробок. творчості. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

12 заняття

Тема: День питань.

Відповіді на приготовані питання. Повторення незрозумілих тем. Арт терапевтичні вправи. Ресурсні вправи.

Також в програмі приватні психологічні консультації та авторські програми:

«Підготовка до родів для батькі»

«Готуємось до пологів»

«Експрес-курс Підготовки до пологів»

«Формування емоційного комфорту, гармонії вагітної»

«Музикотерапія–робота зі стресом»

«Медітації та позитивне мислення»

«Експрес-курс догляд за новонародженим»

 

Та ще багато іншого!

Leave a comment