FROM THE BLOG

Метафоричні карти онлайн

Ви шукаєте психолога, фахівця, який професійно працює з МАК онлайн?  Або можливо, ви хочете дізнатися, що таке — метафоричні карти? Як працює цей інструмент? Що за його допомогою можна опрацювати, дізнатися, дослідити?

На всі ці питання я даю відповіді у цій статті.

Я, Вікторія Шудель, психолог, профессійно в моій роботі з клієнтами в офісі та онлайн використовую такий психологічний інструмент, як метафоричні карти. Я працюю не один рік і можу із впевненістю сказати, що МАК допомогає зрозуміти дуже багато скритих у безсвідомому людини процесів, за допомогою метафоричних карт є можливість дослідити те, чого людина не усвідомлює. Коли клієнт сам трактує зображення, працює у супроводі психолога, багато нового проговорюється та усвідомлюється.

Психолог у цій роботі задає питання, слідкує за станом клієнта, його реакціями — це теж допомогає краще зрозуміти клієнту, що відбувається у роботі з метафоричними картами.

Що таке метаіоричні карти? Це набори сюжетних картинок різної тематики, а також набори зображень без сюжету. За допомогою цих картинок-карт, психолог, задаючи клієнту різноманітні питання, просить налати відповідь у відповідності до того, що бачить сам клієнт на картинці.

Жодних інтерпретацій від психолога! Жодних вказівок! Тільки запитання від психолога, сам клієнт, та те, що скрито у його підсвідомості! У цій роботі клієнт говорить не ті обдумані речі — від свідомого, а те, що самим клієнтом не усвідомлюється, але є йомовірною причиною психологичних затруднень.

Ця методика, допоміжний інчтрумент психолога допомогає дізнатися багато чого нового клієту про себе, про причини тих чи інших подій та вчинків у його житті, та багато іншого.

Я є сертифікованою ведучою психологічних ігор різних авторів-експертів:

«Історія хвороби моєї дитини»

«Психосоматика»

«Сценарій»

«Спіраль самопізнання»

«Важливе про мене»

Хочу особливо відмітити те, що я маю високий професійни рівень (мої сертифікати та дипломи дивіться тут) багато років проходжу особисту терапію, маю супервізії та інтервізії.

Мої контакти:

WhatsApp / Тел. / Viber  +38 (050) 505-66-66,

e-mail:  vshudel@gmail.com,
SKYPE:  vshudel

На фото — на початку моєї роботи у грі «Історія хвороби моєї дитини»:

0-02-04-d162381e4bed3341e7365966b69ca017a846f3b9d19a9d319cda0f5e065b5257_27d67d4d

Leave a comment