FROM THE BLOG

Підліток не хоче вчитися та агресивний

Питання: Доброго дня!
Моєму братові 16 років він не хоче вчитися… В житті його крім друзів нічого не цікавить він постійно агресивний як йому щось я або батьки кажуть приходиьь додому пізно іноді і під ранок. Ми з мамою дуже хвилюємося , говорили з ним і не раз він не слухає.

Скажіть будь ласка скільки сеансів йому потрібно?

Відповідь: 

Доброго дня! Одразу скажу, що про кількість консультацій сказати складно ось так відразу. Ще важливо те, що до психолога повинен захотіти прийти саме ваш брат а не ви діяти замість нього. Скажу також, що ваш брат досить дорослий  й обирати як йому жити — тільки йому. Що може бути причиною агресії, я можу тільки фантазувати.

Ви не написали де брат живе? На які гроші живе ваш брат? Як давно ваш брат агресивно себе поводить? Що саме ваші батьки кажуть йому? Якщо разом з батьками,  то я вважаю, є правила, які він повинен виконувати, проживаючі на спільній території.  Це завданя батьків встановити правила. Ще багато питань у мене виникає з вашого питання. Що поганого на ваш погляд у тому, що у вашого брата є друзі?   Які обов’язки у родині та наприклад по дому у родині у вашого брата?

Підлітку 16 років необхідна любов, довіра, визнання в родині — варто приділіти братові більше уваги на мій погляд, підтримувати його.

Скажу також, що з мого досвіду, часто консультація потрібна саме тієї людині, яка до мене звертається з питаннями. Можете записатися ви та ваші батьки до мене на консультацію в особисто в кабінеті або онлайн по скайпу/вайберу.

Питань у вашій ситуації у мене насправді багато. Ми з вами при особистій зустрічі зможемо знайти рішення ваших проблем.

Leave a comment