Як відчути себе господарем свого життя

9849893489834.jpg7

Є багато працюючих методів, які дозволяють відчути і зрозуміти, що Ви самі творите власне життя. Ось ті з них, які допомагають в житті багатьох моїх клієнтів.

1. Розраховувати свій час (день, тиждень, місяць, рік). Для початку визначте, яку кількість часу і на що Ви витрачаєте. Проаналізувавши записи, зрозумієте, куди «витікає» Ваше життя

2. Навчитися ставити і досягати цілі. Сформулюйте зрозумілі, чіткі, досяжні цілі з реальними термінами виконання. Запишіть їх на папері — можливості для їх досягнення виростуть у багато разів.

3. Розширювати горизонти своїх знань, умінь, здібностей. Знаходити час для навчання того, чого не знаєте (навчання, читання книжок, пошук в інтернеті, відвідування майстер-класів, курсів, семінарів, тренінгів тощо).

4. Повірити у власні сили. Підніміть самооцінку, впевненість, довіртеся самому собі та світу.

5. Розібратися у власних відчуттях. Опрацювати почуття провини, страху, злості, печалі, власні образи. Це дасть можливість Вам залишити минуле в минулому та рухатися вперед. Забезпечить приємне відчуття свободи та натхнення.

6. Брати на себе відповідальність за власне життя. Вчіться приймати всю троянду повністю, разом з красою пелюсток і колючестью шипів. Вчіться піклуватися про саму себе, вирішувати, що підходить і не підходить конкретно вам, а не вашим матері, батькові, чоловікові і так далі.

7. Пам’ятати про баланс між роботою і відпочинком. Проводьте вільний час цікаво. Виявіть нові способи цікаво проводити вільний час. А на роботі — працюйте з задоволенням, від щирого серця!

8. Навчитися безконфліктному спілкуванню. Розмовляти з оточуючими, не створюючи конфліктні стосунки , Мистецтво домовлятися і прояснювати, чого бажаєте Ви і Ваш співрозмовник, актуально на віки віків, як на роботі, так і вдома. Так, візьміть в першу чергу за правило вислуховувати співрозмовника до кінця і не перебивати, а ще питати, що означають його слова чи вчинки — у нього самого, а не в інших людей.

9. Зрозуміти і прийняти власні відмінні риси, прагнення і потреби. Виявити власні можливості, таланти, схильності, задуматися, як Ви можете найкращим способом скористатися тим, чим володієте. Робіть ставку на власні сильні сторони, а в інших створіть собі достатню допомогу, підтримку, увагу.

10. Навчитися різних способів розслаблятися, знімати стрес.

11. Розставляти пріоритети. Розвивайте вміння відділяти головне від нетермінового.

12. Цінувати справжнє. Живіть зараз, а не вчора або завтра. Пробуйте реальність на смак. В першу чергу, поживіть свій перший день в цьому, спостерігаючи і відчуваючи світ всім своїм єством, а в наступні дні зіставте придбані емоції з Вашим звичайним способом проживання життя (в фантазіях, на автопілоті тощо). Оберіть те, що приносить Вам справжнє задоволення та радість.

Якщо є питання по якомусь із методів та його повноцінної реалізації — запишіться на консультацію прямо зараз!