Як розлюбити дівчину

9834893984983434

У житті трапляються ситуації, коли Ви шалено закохані в дівчину, але вона не та людина, з якою Ви хочете зв’язати своє життя, або дівчина вам не подобається, але ви не можете ії забути. Ви можете думати, що ніколи не зустрінете дівчину, яку будете так само любити, але доля завжди дає другий шанс. Для того щоб зважитися на розставання необхідно приборкати любов всередині себе. Звичайно, кожен випадок унікальний, але є ряд порад, які можуть допомогти.

Я, психолог Виктория Шудель, рекомендую звернутися до мене на консультацію, щоб з’ясувати: Ваші почуття до дівчини — то здорове кохання, симпатія чи хворобливе кохання, яке має назву любовна залежність. Ознаки любовної залежності я написала цій стор. мого сайту тут.

Зверніться до мене:

skype  vshudel

viber +380505056666

facebook     viktoria.shudel

Що робити:

Складіть список, чому Вам не судилося бути з цією дівчиною. Першою причиною зазвичай є те, що дівчина Вас не любить. Ви заслуговуєте ту, яка буде за Вами бігати, любити і доглядати за Вами. Іншою причиною зазвичай є те, що Ви не хочете з нею провести все життя. Людська пам’ять досить цікава. Ви можете згадувати свій перший поцілунок, романтичну прогулянку під місяцем, першу ніч разом і ті моменти, коли були щасливі. Але з пам’яті йдуть Ваші сварки, суперечки, смуток і душевні травми. Ви обманюєте себе, вважаючи дівчину досконалої, хоча це не зовсім так.

Знайдіть недоліки. Ніхто не досконалий. Однак якщо Ви намалюєте у себе в голові образ ідеальної дівчини, і наділіть їм свою дівчину. Те розлучитися з нею буде вкрай важко. Вам потрібно прийняти ідею того, що дівчина не ідеальна, і вона не підходить для Вас.

Подумайте про те, що б Ви хотіли отримати від дівчини, що не змогла дати Вам ваша нинішня подруга. Визначивши це, Вам буде набагато простіше змиритися з ідей того, що ця дівчина Вам не потрібна. А в подальшому Ви зможете знайти ту, яка буде відповідати всім Вашим запитам.
Чи справді це любов. Може бути, Вам просто хотілося пристрасті або уваги. Закоханість і любов, абсолютно різні речі.

Позбавтеся від всіх спогадів. Це дуже важко і важко, але це необхідно зробити. Можна попросити свого друга у веселій обстановці викинути весь цей мотлох. Фотографії, рамочки, листівки, гуртки та іншу непотрібну фігню. Потрібно відчути те, що Ви викидаєте всі ці речі, це допоможе в такій ситуації. У деяких випадках люди викидали навіть великогабаритну меблі.

Обмежте спілкування. Залишаючись поруч з людиною і спілкуючись з ним, Ви наносите собі величезний емоційний шкоди. Не потрібно нікому розповідати, що Вам погано, або Ви хочете розлучитися з дівчиною. Навіть якщо Вам доводиться бачитися з нею, то постарайтеся поводитися відчужено і спокійно. Ось побачите, через деякий час Вам сподобається залишати слід здивування на її обличчі.

Це або допомагає, або завдає додаткової шкоди. Якщо Ви вирішили для себе, що перестанете з нею спілкуватися, а самі як і раніше перевіряєте її сторінки в інтернеті, питаєте у її друзів про новини, то це буде тільки на шкоду. Якщо обмежувати спілкування, то повністю.

Пам’ятайте про те, що кожне дій має ряд побічних явищ. Якщо Ви різко обмежили спілкування і стали грубі. То вона подумає, що Ви починаєте щось погане. І буде думати про те, як відповісти Вам такий же монетою.
Не потрібно вселяти собі, що Ви остаточно перебороли любов. Адже навіть після десятка років залишаються теплі почуття. Так що не обманюйте себе.

Найефективнішим способом обмежити спілкування — поміняти звичний розпорядок дня. Якщо Ви завжди відпочивали в одній компанії, то можливо варто на деякий час знайти інші захоплення.
Досить думати про неї. Кожен раз, коли Ви помічаєте, що думаєте про свою дівчину, то зупиніть це. Для цього можна вмикати якийсь цікавий фільм, подзвонити другу або подрузі, вийти на вулицю прогулятися або пограти в ігри. Все що завгодно, що може відвернути Вас від цих згубних думок. Звичайно, це здається дивною ідеєю, але тим не менш, так буде легше.

Зробіть все, що Ви хотіли зробити, але зупиняли себе через дівчину. Чому б не сходити на вечірку, де багато дівчат, які звернуть на Вас увагу? Чому б не зробити якусь дурницю, ніхто ж не скаже тепер, що Ви її ганьбите. Зараз можна займатися з друзями божевільними речами, і ніхто Вас не зможе зупинити. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на смуток про те, хто не любить Вас.

Кращий спосіб забути дівчину, піти гуляти з іншо.. Не обов’язково шукати дівчину, з якою Ви хочете переспати. Можна піти з подругами, які поділяють Ваші інтереси, які можуть повеселитися.

Коли все буде позаду, не робіть крок назад. У Вас завжди будуть теплі почуття для цієї людини в серці. І можуть знову виникнути моменти, коли Вам буде здаватися, що все можна буде повернути. Пам’ятайте, ніколи нічого не можна повернути. Буде щось нове або не буде нічого.

P.s. Ви не зможете побудувати щасливі і довгі стосунки, якщо будете порівнювати кожну дівчину зі своєю колишньою. Кожна людина має свої плюси і мінуси.