982847982973423Психолог в Європі українською мовою. Психолог онлайн. Психолог в Європі по скайпу. Психолог в Європі українською онлайн. Психолог з України в Європі. Психолог Європа на українській.

Психолог в Європі українською мовою

Буває, що в житті людини виникають деякі труднощі, а буває, людина має сильний характер і здатна довго терпіти незручності. Але приходить момент, коли починаються проблеми, і людина шукає допомоги, звертається до психолога.

Я працюю онлайн по всьому світу, записуйтеся на мої консультації. Контакти:

  • ТЕЛ. / Viber / WhatsApp / Telegram/ IMO 38 (050) 505-66-66,
  • E-MAIL: VSHUDEL@GMAIL.COM,
  • SKYPE: VSHUDEL

Буває, що запит клієнта складний, проблема існує багато років. І в цьому складність. — адже людина вже як то пристосувався жити. Але якщо ви на моєму сайті — ймовірно шукаєте допомогу фахівця, а значить стратегії, що застосовуються вами в житті привели до результату, який вас не влаштовує. Мені як психологу знадобиться працювати не тільки  тією стратегією, яка призвела вас до даної якості вашого життя, мені доведеться працювати зі звичками, які прийшли у ваше життя в період життя разом в проблемою.

Є проблеми, які, я вважаю, не можуть бути вирішені за допомогою прийомів коучингу або майнфундллесс. З такими запитами як депресія, панічні атаки, тривожність, втрати і горе, анорексія, булімія, я працюю в аналітичному підході (сесії по 90 хвилин), або проводжу психотерапію (сесії по 60 хвилин), які включають в себе мультимодальний підхід — тобто, я підбираю мікс технік для клієнта індивідуально — сесія 55 хвилин). Ці види моїх консультацій — дуже глибока психологічна робота з клієнтом, робота з аналізом і розбором загальної картини життя людини, знаходження, прояснення причин з’явилися симптомів, і їх рішення. Психолог в США онлайн, психолог на українській мові, психолог онлайн в США.

Якщо проблема ваша дуже давня, а значить і психотерапія знадобиться тривала. Однак зміни ви відчуєте вже після 5-10 моїх консультацій.

У мене різний прайс на консультації, дивіться ціни на мої консультації на цій сторінці.

Ви можете оплатити 1 мою консультацію і спробувати почати рух до змін. Але в рішенні проблем, які у вашому житті роками, не варто чекати чарівного позбавлення за 1 консультацію, я вважаю, ні від мене, ні від будь-якого психолога на Землі. Психотерапія — це праця двох, клієнта і психолога.

На консультації даного типу у мене буде дуже багато питань, ймовірно вам знадобляться серветки для сліз і вода попити. На консультацію прошу приходить не голодними, забезпечити будь ласка себе зручне розташування, щоб вам нічого НЕ заважало рукам — на онлайн консультації з відео телефон або гаджет щоб стояв сам. Психолог в США

У вашій проблемі є причина, її викликала, її то ми і знайдемо з вами і опрацюємо — по шляху вивчаючи дуже багато в вас.