FROM THE BLOG

Супровід родів, доула

Працюю по всій Україні  та в Європі 

—  Вікторія Шудель —         

Pregnant woman talking to midwife

Pregnant woman talking to midwife

Доулу в світі називають «адвокат мами» — доула знаходиться поруч з вами протягом всіх пологів, допомагає приймати рішення щодо ваших пологів, спілкуватися з медичним персоналом, здійснювати свої побажання щодо втручань в пологи і в післяпологовий період. Крім того, доула дуже позитивно ставиться до пологів, вона дає неповторне відчуття спокою, правильності та повноцінності, що відбувається. Вона підказує найкращі способи, які справляються з болем, страхом, негативними особливостями вашої фізіології і психіки, перебігу пологів. І всі вони — натуральні! Тобто абсолютно безпечні. Ці прекрасні методики природної (немедикаментозної) допомоги під час пологів дають відмінні результати. Посудіть самі, методи, які використовує професійна доула, за результатами досліджень дозволяють знизити ризики втручань на:

60% зменшення кесаревих розтинів
25% скорочення тривалості пологів.
40% менше необхідність стимуляції (хворобливості сутичок, застосування безлічі препаратів для знеболення та підтримки плода через зрослу навантаження на нього)
40% рідше необхідність в накладанні акушерських щипців та вакуум-екстрактора
60% рідше необхідність в застосуванні епідуральної анестезії
30% менша потреба в застосуванні медикаментозного знеболення

(Information was obtained from Mothering the Mother: How a Doula Can Help You Have a Shorter Easier and Healthier Birth, Klaus, Kennell, and Klaus)

99% висловили задоволеність своїми родами, вони відчували себе захищеними і контролюючими ситуацію.

Професіонал, який має знання і досвід, в той же час виявляється вашим хорошим другом, який може в потрібний момент пошкодувати або навпаки — підбадьорити. Протягом пологів, в вічно зайнятій і метушаться пологовому відділенні — доула буде вашим острівцем спокою, надійності, безпеки. Вона допомагає впоратися зі своїми відчуттями, вселяє впевненість і позитив, допомагає адаптуватися в лікарні і спілкуватися з медиками, завжди стає на вашу сторону і захищає ваші права. Доула допомагає і татові, направляючи його дії і заспокоюючи в потрібний момент. Породілля, маючи свою команду має набагато більше шансів народити природно і безболісно, ​​а також отримати позитивний досвід від цього складного процесу.

Доула також допомагає і після пологів. У контракт, який ви підписуєте зі своєю Доул, обов’язково входить підтримка «он-лайн» 24 години на добу до пологів і післяпологовий приїзд, де вам покажуть і розкажуть все, що цікавлять вас аспекти догляду, годування і здоров’я малюка.

 

Leave a comment