Гра «Історія хвороби моєї дитини»

Психологічна Трансформаційна Гра онлайн «Історія хвороби моєї дитини»

384993898293823Шановні батьки! Якщо ваша дитина часто хворіє, якщо поведінка дитини не вписується в загально прийняті рамки, якщо ви весь час недвольн вашої дитиною, пропонує пройти зі мною цікаву психологічну гру «Історія хвороби моєї дитини». Це Психологічна допомога для часто хворіючих дітей, це гра-консультація, яка допоможе зрозуміти та змінити ситуацію в вашій родині.

Для участі у Трансформаційній грі онлайн — заповніть форму нижче, та я напишу ам на е-мейл як оплатити та домовимося про дату проведення гри:

Мой skype: vshudel

Напишіте мені на e-mail  vshudel@gmail.com

Або, заповніть заявку онлайн здесь

Або, можете зателефонувати мені по тел., Viber, WhatsApp, Telegram Messenger +38 (050) 505 6666,

в Facebook,

та ми домовимося про час консультації.

Рано чи пізно кожен батько стикається з тим, що його дитина хворіє. В одних сім’ях діти хворіють рідко, в інших часто, по-третє — дуже часто. Є навіть такий термін: «часто хворіють діти». Батьки таких дітей старанно намагаються вберегти їх від чергового загострення або нового захворювання: дотримуються всі рекомендації лікарів, стежать за харчуванням і т.д., але все марно, ніякі запобіжні заходи не допомагають.

Часто трапляється, що навіть найкращі лікарі, до яких батьки звертаються за допомогою, при обстеженні дитини не виявляють будь-яких серйозних патологій або причин для його погане самопочуття. Зараз і медичні, і інші фахівці знають, що захворювання таких діток далеко не завжди викликані фізичними, органічними причинами або ослабленим імунітетом. Досить імовірно, що причина симптому лежить в психологічному стані дитини, тобто може мати місце стійке психосоматичний розлад.

Психосоматика, як галузь психології, займається вивченням впливу пригнічених переживань, психічних конфліктів, травм, і інших психічних станів на людський організм. Психосоматичними вважаються захворювання внутрішніх органів і систем організму, що виникають внаслідок впливу психічних або емоційних чинників.

Будь-яким психосоматичних порушенням дитина несвідомо намагається привернути увагу до якогось конфлікту, проблему, яку не вдалося вирішити або хоча б проговорити (наприклад, дітям може бути важко, або навіть неможливо, висловити своє незадоволення близькими).

Найбільш поширені причини виникнення психосоматичних реакцій у дітей (вони можуть бути як в самій дитині, так і в його найближчому оточенні):

Психосоматичними є такі захворювання або порушення, причиною виникнення яких є будь-які (як позитивно, так і негативно забарвлені) невиражені почуття і емоції, які можуть навіть і не усвідомлювати людиною.

Психосоматичні реакції виникають як відповідь на неможливість впоратися з емоційним напруженням, негативними переживаннями, напливом негативних емоцій, почуттям душевного дискомфорту, а також неможливість задоволення будь-якої потреби.

У той же час важливо пам’ятати, що психосоматичні розлади індивідуальні, а тому й підходити до їх вирішення потрібно також індивідуально.

Розібратися з психологічними причинами захворювань дітей, намітити шляхи їх подолання дуже добре допомагає психологічна гра-консультація «Історія хвороби моєї дитини» (автор Львова Наталя), яка може проводитися як в індивідуальному, так і в груповому форматі.