FROM THE BLOG

Генограма. Аналіз та прогноз. Робота з родом.

Я, психолог Вікторія Шудель пропоную вам побудувати вашу генограмму. Як я працюю?

Напишіть мені запит на будь-який з моїх контактів:

ТЕЛ. / VIBER / Telegram +38 (050) 505-66-66,
E-MAIL: VSHUDEL@GMAIL.COM,
SKYPE: VSHUDEL

Далі, ми визначає дату першої консультації по складанню вашої генограмми.

Я багато років працюю психологом, складаю і аналізую генограмми клієнтів.

Скажу, що однією консультації буває часто недостатньо. Перша консультація — швидше ознайомча, вступна, я покажу вам на що варто звертати увагу. Через призму мого досвіду і освіти я акцентую вашу увагу на тих деталях, які вам були непомітні.

Ви багато дізнаєтеся, аналізуючи генограмму.

Генограма — исследовани, для того, щоб визначити, як звали ваших предків, ким вони були, можливість дізнатися джерела проблем і, більш того, проаналізувати різні події, послання і установки минулого, і як вони впливають на ваше життя і долю. Генорамма — це величезні можливості пізнання себе, своєї системи, причин, проблем і можливість побачити і намітити шлях до змін.

Якщо у вашому житті багато незрозумілого, дивні повторювані події, хвороби, то дізнаючись більше про своїх предків, ви почнете багато розуміти, у вас багато що зміниться. У дослідженні генограмми є можливість побачити джерела своїх проблем, перепрошити їх розуміння і навіть поведінку.

Генограма — свого роду родовідне древо, але не просто дерево, це робота з дещо іншою системою записів та іншими цілями.

Ми з вами досліджуємо і я проаналіірую багато питань:

Динаміка відносин (як члени вашої родини ставляться один до одного)

Система сім’ї.

Сімейні вірування, цінності.

Відносин всередині родини.

Я допоможу вам зрозуміти чому багато подій у вашому житті саме такі, чому ваша поведінка таке. Бути може, ми з вами знайдемо таємницю роду, яка на багато впливає. Я можливо у вашій родової історії є явне, яке дуже

Ми з вами зможемо виявити цікаві закономірності — запевняю вас, складання генограмми — дуже захоплюючий процес.

Чи є користь від складання та аналізу генограмми? Користь очевидна. Сумування розрізнених даних — перший крок аналізу. А аналіз сам собою допоможе виявити критичні вузли і намітити шляхи до поліпшення проблемних ситуацій, якщо вони є. Багатьом моїм клієнтам я проводила аналіз Генограма, це призводило до неймовірних несподіваних результатів.

Про вартість моєї роботи.

Перша консультація 150 доларів. На першій консультації я з вами проведу роботу зі складання генограмми, підкажу, яких даних не вистачає. Запевняю — виникне багато питань, ще більше здивувань і инсайтов. Друга консультація 150 доларів. Проводимо аналіз генограмми, після дослідження вашої сімейної історії я підкажу, які кроки варто зробити в вашому випадку. Буде цікаво!

Записуйтеся на роботу з генограммою, я допоможу вам у цьому!

Leave a comment