FROM THE BLOG

Психолог у Лондоні

Я, психолог Вікторія Шудель, консультую онлайн по всьому світу. Відмінність в часових поясах не завадить мені провести консультацію з вами. Якщо ви потрапили на мій сайт, верогідно у вашому житті є певні складнощі? Я думаю, вже на першій консультації я після розмови з вами зможу намітити шляхи вирішення вашої проблеми, скласти план консультування або психотерапії. Психолог Лондон. Вартість послуг психолога у Лондоні

У моій  роботі я використовую техніки транзактного аналізу, когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), психоаналитичної терапії, клієнт-центрованох терапії, коучингу, майндфулнесс (mindfullness). Не всі техніки підійдуть для кожної проблеми людини. Я підбираю техніки та методи для кожного клієнта індивідуально.

Я провожу разові консультації, короткотривале консультування та довоготривале консультування — психотерапію.  Вартість моєї роботи дивіться на цій сторінці мого сайту

У деяких запитах клієнтів я використовую майндфулнесс  та коучинг , навчаю базовим навичкам усвідомлення. Це консультаціх, протягом яких Ви навчаєтеся емоційної регуляції: медитації, технікам релаксації, усвідомленого виконання повсякденних справ, контролю потоку думок і т.д. Рекомендується всім, хто хотів би зробити сприйняття життя більш яскравим і насиченим, навіть якщо психологічних проблем як таких немає. Цей вид консультування не застосовується при таких розладів, як депресії, фобії, панічні атаки, нав’язливі думки і дії, тривалі сімейні проблеми і т.д.

Запишіться на мою консультацію вже сьогодні:

ТЕЛ. / Viber / WhatsApp / Telegram/ IMO 38 (050) 505-66-66,
e-mail: VSHUDEL@GMAIL.COM,
SKYPE: VSHUDEL

Короткострокове консультування: 5-10 консультацій, які спрямовані на підтримку і супровід особистості в кризовій ситуации. Цей вид консультування не застосовується при таких розладів, як депресії, фобії, тривога, панічні атаки, нав’язливі думки і дії, тривалі сімейні проблеми і т.д. Я використовую  методи психотерапії в залежності від запита клієнта.

Довоготривале консультування — психотерапія. Цей формат підійде Вам, якщо ваш запит пов’язаний з конкретною кризовою ситуацією. Раніше ви не мали серйозних психологічних проблем, або раніше ви проходили довгострокову психотерапію, і зараз вам потрібні «підтримуючі» сесії. Якщо в цілому, ви задоволені своїм життям, але деякі її боку хотіли б поліпшити. Я володію багатьма техніками  з різних напрямків психотерапії, і до кожного клієнта я підбираю індивіульний підхід до його запиту.

Я не рекомендую КПТ (когнітивно-поведінкова терапія) при таких станах як депресія, фобії, панічні атаки, ОКР, тривоги про здоров’я. При цих запитах методи КПТ можуть зайняти більше часу (від 16 сесій) і їх ефективність залежить від супутніх ускладнень.

Вам потрібна психотерапія, якщо проблеми носять хронічний і / або циклічний характер і схильні накопичуватися з часом. Проблеми негативно позначаються на важливих сферахвашого життя;
можливо, раніше ви зверталися за психологічною допомогою, але вона виявилася неефективною;
Ви протягом довгого часу не задоволені своїм життям.

Онлай консультування психолога, мої консультації відбуваються у любому зручному для вас месенджері. Згідно з результатами досліджень, ефективність консультування та психотерапії онлайн не нижче ефективності очної психотерапії. Обов’язкові умови для проведення онлайн-консультацій в любому зручному для вас месенджері — наявність веб-камери і окремого від інших людей приміщення.

Наявність безперебійного високошвидкісного інтернету, відеокамери та мікрофона
Відсутність сторонніх шумів, переривань і інших людей в кімнаті під час консультації
Консультація здійснюється за попереднім записом з передоплатою не пізніше, ніж за добу до призначеної зустрічі.

Основні переваги консультацій онлайн — економія часу, оперативна можливість початку роботи.

Ви живете в маленькому місті, де немає фахівців, які відповідають Вашим критеріям;
у Вас щільний графік роботи, і Ви не маєте можливості знайти 2-3 години на очну зустріч, включаючи дорогу до офісу;
Ви живете в іншій країні, де немає російськомовних психотерапевтів або їх послуги набагато дорожче моїх;
у Вас маленькі діти і Ви не можете залишити їх надовго одних чи під наглядом помічників;
Ви морально не готові до очної зустрічі з психологом;
з якихось причин можливості Вашого переміщення обмежені;
Ви їдете в довгострокову відпустку і не хочете переривати особисту терапію і т.д.
Умови роботи по Skype / Zoom

Leave a comment