FROM THE BLOG

Психолог в США українською мовою

Я професійний психолог Вікторія Шудель. Якщо ви на моїй сторінці — верогідно, у вас є деякі труднощі? І ви шукайте психолога? Психотерапевт. Психолог у США. Допомога психолга українською мовою.

Якщо це так — я думаю, ми можемо зустрітися на моїй консультації онлайн, де я більш детально зможу вислухати вас, сказати мою думкута розробити план роботи, щоб допомогти вам. Я працюю онлайн з клієнтами з Америки — з різних штатів, також з клієнтами з багатьох країн світу, різниця в часі для моєї роботи не проблема!

Контакти: ТЕЛ., VIBER, FACETIME, WHATSAPP, TELEGRAM , IMO +38 (050) 505-66-66,
E-MAIL: VSHUDEL@GMAIL.COM,
SKYPE: VSHUDEL

Якщо вас цікавить ціна моєї роботи з вами — подивіться ціни на цій сторінці мого сайту. Ви можете також шукати: психолог в Лос Анжелесі, Тенеса, психотерапевт в Лас Вегасі, психолог терміново в Нью Йорку, психотерапевт російською в Онтаріо.

Ви помітили, що навіть відчуваючи труднощі у своєму житті, людині проте, іноді складно і навіть просто неможливо змінитися самому?

Адже наші реакції — результат зв’язку мозку і тіла. І звички наших реакцій, думок і почуттів створені давно, за роки всієї жізні. Основні патерни (звички) поведінки закладені у всіх нас дуже давно, почалося все ще в батьківській родині (або в сім’ї тих, хто виховував), а потім ми виробляли стратегії як реагувати в різних ситуаціях в тих колективах, де доводилося перебувати. Доводилося, так як ніхто з нас не вибирав наприклад дитячий сад. Вибрали не ми, а справлятися довелося кожному самому.

Звички в сім’ї дитина засвоює підсвідомо. Це так влаштовано — дитині ка б безмовно передається: ми, наша сім’я і рід живе так, і ми ОК (якщо буває не ОК — людина з такої сім’ї часто йде в контрсценарій), однак може так статися, що в теперішньому житті людини засвоєні звички батьків та інших предків можуть бути не корисні, а іноді навіть шкідливі.

Щоб усвідомити причини проблем, труднощі труднощів, людина приходить до психолога. Я саме той фахівець, який допоможе знайти причину і стартову точку, через що в житті людини з’явилися саме його реакції, стратегії — і стали причинами сьогоднішніх проблем. Да да — всі відповіді в самій людині, і якщо проблеми в житті / здоров’я (будь-які) — ймовірно, стратегія не актуальна або навіть шкідлива.

Ви звичайно не пам’ятаєте, що стало відправною точкою таких ваших реакцій, і ми може навіть точне подія не знайдемо (буває що воно витіснене психікою через тяжкості), але я зумію з вами наблизитися туди, я покажу вам, що багато чого змінилося. Я буквально візьму вас за руку і поведу вивчати вас. Поведу вас всередину вас самих. Бути може, ви ніколи не бачили себе з тієї точки зору, з якою допоможу побачити вас я, а можливо, саме моя підтримка допоможе вам прожити те, що давно ви бачили, але заперечували всередині себе, як щось нестерпне.

Буває, людина носить в собі такі почуття як жертовність, жалість до себе, гігантські страждання, і це відкидає тінь на всю його жізнь, стає звичними, і тіло відтворює один і той же сценарій без особливих зусиль. За звичкою.

Коли людині стає незручна його стратегії, він ймовірно намагається щось змінити. Ви ж намагалися правда? Але мозок, психіка і тіло часто протестують проти змін, тому що ці стратегії не оскаржувалися раніше. Але ж думки і емоції минулого автоматично повторюються в сьогоденні. Як запитаєте ви? Наприклад, ви — підліток, якого заперечив хтось із протилежної статі, або булілі. Ви там в той період впоралися, раз ви читаєте ці рядки. Але ось реакції на протилежну стать могла залишитися така, нібито ви ще досі відкинуті.

Змінитися з моєю допомогою можливо, часто це досить тривалий процес, не одного години. Тривалість проходять змін залежить від тієї проблеми з якою людина звернулася до мене на консультації. Про план нашої роботи я зможу сказати вже після першої нашої консультації. Моя робота проходить online і нічим не відрізняється від роботи в офісі.

Про себе:

У мене більше 300 годин особистої терапії. Я отримала освіту в Україні за кордоном, володію багатьма техніками з різних напрямків психотерапії. Запити, з якими я працюю розміщені тут. Кожному клієнту я підбираю відповідні до його нагоди техніки, методики та план роботи. Поліпшення тієї проблеми, з якою клієнт приходить до мене, відчувається клієнтом вже після перших консультації.

Записуйтеся на консультації. Оплатити 1 консультацію або більшу кількість можете тут.

ТЕЛ. / Viber / WhatsApp / Telegram / IMO 38 (050) 505-66-66,
e-mail: VSHUDEL@GMAIL.COM,
SKYPE: VSHUDEL

Психолог в США українською — послуга в Каліфорнія, а також в штатах Техас, Флорида, Колорадо, Арізона, Північна Кароліна, Вашингтон, Іллінойс, Віргінія, Джорджія, і інших. Допомога псіхотерпевта затребувана в таких штатах як Мічиган, Нью-Джерсі, Огайо, Теннессі, Алабама, Канзас, Коннектикут, Массачусетс, Міссурі, Невада, Нью-Йорк, Орегон, психолог українською Вісконсін, Індіана, Луїзіана, Оклахома, Юта, Айова, Міннесота, Пенсільванія, психолог з України Південна Кароліна, Айдахо, Кентуккі, психолог з України  Небраска, Нью-Мексико, Аляска, Арканзас, Гаваї,

Leave a comment