FROM THE BLOG

Психологічна допомога Чернівці

201676.jpg7.jpg7.jpg7Намагаючись вирішити свою проблему, Ви хочете знайти хорошого, досвідченого, сімейного психолога в Чернівцях? Витрачаєте на час пошуки? Мучитеся сумнівами, чи потрібен Вам психолог, чи надасть психолог необхідну психологічну допомогу, підтримку? Не сумнівайтеся більше, так як Ви вже знаходитеся на сайті досвідченого і професійного психолога в місті Чернівці з вирішення сімейних, особистих і психологічних проблем! Пропонує Вам  послугу: психологічна допомога Чернівці.

Мене звуть Вікторія Шудель, я психолог  та надам Вам необхідну психологічну допомогу, застосовуючи всі мої навички, знання і практичний досвід, якими я володію. Я обов’язково Вас  уважно вислухаю. Ми обговоримо те, що відбувається з Вами, у Вашій родині, з колегами по роботі або з друзями. Я допоможу Вам проаналізувати ситуацію, усвідомити свої власні почуття, помилки, переживання, поглянути з боку на себе і свої труднощі і, зробивши необхідні висновки, намітивши кроки вирішення існуючої проблеми, спільними зусиллями дозволимо всі конфліктні питання і сумніви.

Відвідування психолога в наш час — це ні примха, ні розкіш! Це актуальна необхідність, продиктована часом і ритмом життя в сучасному світі, і особливо в великих мегаполісах, таких як Москва.

Пам’ятайте: що ваше поганий настрій, емоційний і душевний стан, здатність тверезо оцінити ситуацію, можуть вплинути часом на дуже важливе рішення, від якого, можливо, буде залежати і вся ваша подальша життя.

Я практикую один з найбільш відомих підходів, що належать до гуманістичного напрямку в психотерапії —  клієнт-центровану терапію.

допомогти вам якомога краще розібратися в тій життєвій ситуації, в якій ви опинилися (досліджувати можливості та обмеження ситуації);

допомогти розібратися в собі (сприяти самопізнання; досліджувати суперечливі уявлення про себе, які можуть викликати внутрішнє напруження і нервове виснаження);

досліджувати той спосіб життя, який призводить до проблем і труднощів;

допомогти прийняти рішення і зробити вибір;

допомогти вам якомога краще розібратися з тим, заради чого і як саме ви хочете жити; в чому сенс вашого життя і що заважає вам жити так, як ви хочете.

6 comments

 1. Олена

  on

  Яка вартість послуг психолога в Чернівцях? Дякую

 2. Виктория

  on

  Доброго дня! Вартість у жовтні 2016 року 300 гривень/1 година

 3. Яніна

  on

  Скільки сеансів треба дитині — він дуже боїться, та яка вартість?

 4. Виктория

  on

  Вартість 1 години моєї консультації у Чернівцях з 01.02.2017 : 500 грн. Скільки консультацій потребує Ваша дитина залежіть від багатьох чинників. Під час нашої першої консультації з Вами та Вашою дитиною я змогу дослідити стан Вашо дитини та сказати більш точно.

 5. Лариса

  on

  Дуже дякую за вашу роботу Вікторія!

 6. Сніжана

  on

  Дякую вам!

Leave a comment