FROM THE BLOG

Я вагітна та ревную чоловіка

Питання: Доброго дня! В мене перша вагітність, 6 місяців живемо ми з чоловіком 9лет. По собі я особливо не ревнива, але під чвс вагітності дуже змінилася. Стала обижатися, мені здається що чоловік уділяє мені мало уваги. Я почала внушати собі, що я і малюк йому не потрібні. хоча це дуже довгоочікувана дитина.На кожен дзвінок телефоном к чоловікові, я придумую собі всілякі дурниці, у загальному почала ревнувати до кожного його подиху і видоху. Я розумію що все це гормони, але як з цим боротися незнаю.Тяжело мені і йому. И боюся дуже як би це не позначилося на дитині, мій нервовий стан.
Відповідь:  Доброго дня! Для Вашого малюка дуже важливо не щоб Ви взагалі не хвилювалися, а щоб після того, як поволнуетесь, Ви змогли переключитися на позитивні емоції. Гормони вагітності, які викликають коливання настрою і образливість, одночасно забезпечують і легку переключення емоцій.

Тому, постарайтеся зробити наступне:

1. Забезпечте підтримку свого тіла — валеріану в таблетках або трав’яний заспокійливий збір у міру необхідності.

2. Детально і детально розкажіть чоловікові, які саме слова він може Вам говорити, коли помітить, що Ви вже починаєте нервувати. Йому не потрібно «виправдовуватися», йому потрібно переключити Вас на позитивні емоції, наприклад, він може за щось Вас похвалити або поспілкуватися з малюком.

3. Подумайте над тим, що ми не завжди можемо усвідомлювати справжні причини свого емоційного стану. В основі може бути посилення загальної тривоги, пов’язаної зі зміною життя після появи малюка.

Варто розібратися (самостійно, поговоривши з чоловіком або якимось іншим помічником, або за допомогою псхолога) в причинах появи цієї тривоги. Причини можуть бути самі різні: це може бути думка про те, що поки не зовсім зрозуміло, як буде будуватися життя сім’ї після народження дитини; або страх втрати стосунків між подружжям після народження дитини, особливо якщо в сімейної історії був подібний приклад або щось інше. Постарайтеся знайти те, що Вас насправді турбує, і розібратися з цим.

Якщо буде потрібна моя консультація — записуйтесь та будемо розбиратися у вашій проблемі.

ТЕЛ. / VIBER +38 (050) 505-66-66,
E-MAIL: vshudel@gmail.com,
SKYPE: vshudel

Leave a comment