Тривога та антидепресанти. Чи потрібні вони?

Питання: Чи працюєте ви через онлайн з клієнтом, якщо йому потрібна ліки, наприклад антидепресанти? Мене дуже криє тривогою з 17-18 років. Мене так далеко не влаштовує. А ще в мене низька самооцінка.

Відповідь: Психолог допомагає вирішувати душевні, психологічні проблеми без ліків.

Стосовно антидепресантів.  вас є встановлений діагноз лікарем ?Ліки призначає лікар і тільки він! Психолог НІКОЛИ ліки не призначає. Рекомендую пройти повне обстеження вам вашого здоров’я у лікаря.

Читайте також: За скільки консультацій підвищиться самооцінка?

Дійсно , іноді , якщо психіка не справляється із симптомами, призначають ліки . Але скільки сеансів ви пройшли щоб опрацювати ваш тривожний стан ?

Багато статей на моєму сайті присвячено тривозі. Дійсно, можна приймати ліки, а можна досліджувати причини того, що відбуваєтсяь з людиною.  і знайти причини , пропрацювати та отримати спокій та рівновагу .

Отже я консультую онлайн . Я нічого про вас не знаю. Але працюю з тривогами , різними станами . Без ліків . І можу спробувати розібратися у причинах (вони завжди є) та допомогли вам змінити ситуацію. У дяіких випадках я направляю клієнтів до лікаря — психиатра. Для визначення таких випадків я не один рік проходила навчаня у психіатрів України Києву та Львову (я пройшла повний курс навчання Пропедевтика психичних розладів. Я була присутня на багатьох клінічних розглядах для студентів.

Я думаю мої сьогоднішні відповіді дадуть вам почву для роздумів . Ніхто не забороніть вам звернутися до антидепресантів… але… буває це назавжди викличе звичку регулювати ліками ваші різноманітні емоційні стани. Дайте відповідь собі на питання: Чому б перед тим, як почати прийом ліків, не спробувати змінити свої нейронні зв’язки за допомогою до психолога?

Я володію багатьма методами роботи в різних модальностях: КПТ, психоаналіз, клієнт-центрована психотерапія. Я підбираю індивідуально до кожного клієнта підхід. Все залежить не тільки від мене, але й від клієнтів та від цілей консультування.

 

Оставить комментарий